EN TR
Ürün Grubumuz
Topray Solar (Güneş Paneli) Axitec Solar (Güneş Paneli) Bluesun (Güneş Paneli) Lorentz Güneş Panelleri Lorentz Solar Sulama Sistemleri Lorentz Solar Takip Sistemleri Solar-Log Solar-Log 300 Solar-Log 1200 Solar-Log 2000 Platinum (On Grid İnverter) AE Conversıon (Mikro İnverter) Victron Enerji (Tam Sinüs Off Grid İnverter) Victron Enerji (Solar Şarj Kontrol Cihazı) Provista-Ecoboxx (Güneş Enerjili Taşınabilir Sistemi) Provista-Solar Şarj Kontrol Cihazı Provista-Off Grid İnverter Provista-On Grid İnverter Ep Solar-Regülatör

Solar-Log

 

SOLAR-LOG Güneş Enerji Sisteminizi İzlemek ve Denetlemek için;

Solar Sistemlerde Uzaktan İzleme ve Takip konusunda dünyanın 1 numarası monitoring sistemidir. Solar-Log’un Türkiye pazarında satış ve servisi konusunda tek yetkili distribütörü Solarcell Enerji ve Aydınlatma firmasıdır. Sistem inverter ile haberleşerek üretim bilgisini Web aracılığı ile her yerden ulaşabileceğiniz şekilde size ulaşmaktadır. Eski verilerinize her zaman ulaşabilir ve bu verileri mobil cihazlardan da izlemeniz mümkündür. Sisteminizde oluşan sorunları size raporlayarak arıza nedeni ile oluşan kayıpları azaltmaktadır.

 

 

Solare Datensysteme GmbH

Solare Datensysteme GmbH (SDS), en ileri teknoloji güneş enerjisi denetim ve kontrol çözümlerini, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine ulaştırmaktadır. SDS, dünya genelinde 200.000'i aşkın denetim altında (izlenen) tesis ve 800.000 invertör ile PV-İzleme alanında dünyanın pazar lideridir.

 

PV-Tesis izleme

"Made in Germany" olarak invertörden bağımsız denetim sistemi konusundaki uzmanlığıyla, izleme/denetleme cihazlarının bileşiminden Solar-Log™ 'yi ve değerlendirme platformundan Solar-Log™ WEB sayfası çözümünü sunmaktadır. SDS, tesis izlemenin/denetiminin yanı sıra, dünya genelindeki operatörlerin ve tesisatçıların sunduğu hizmeti etkin bir biçimde desteklemek için sistemi tamamlayan pek çok ek hizmetler sunmaktadır.

 

Daha detaylı bilgi için www.solar-log.com.tr tıklayınız.