EN TR
Ürün Grubumuz
Topray Solar (Güneş Paneli) Axitec Solar (Güneş Paneli) Bluesun (Güneş Paneli) Lorentz Güneş Panelleri Lorentz Solar Sulama Sistemleri Lorentz Solar Takip Sistemleri Solar-Log Platinum (On Grid İnverter) AE Conversıon (Mikro İnverter) Victron Enerji (Tam Sinüs Off Grid İnverter) Victron Enerji (Solar Şarj Kontrol Cihazı) Provista-Ecoboxx (Güneş Enerjili Taşınabilir Sistemi) Provista-Solar Şarj Kontrol Cihazı Provista-Off Grid İnverter Provista-On Grid İnverter Ep Solar-Regülatör

TEKLİF FORMU

Güneş Enerji Sistemi için Teklif İsteme Formu
Aşağıda detayları belirtilmiş sistemlerin hangisi sizin ihtiyacınız için uygun ise lütfen onu seçip teklif formunu doldurunuz.
Şebekeden Bağımsız (Off Grid) (Akülü Sistem)
Elektriğinin bulunmadığı ya da sorunlu olduğu yerlerde kullanılan akülü bir sistemdir. Özellikle yayla-dağ evleri ile çiftliklerde bu tarz kurulumlara sıkça uygulanmaktadır. Bu tarz yerlere iletim hattının çekilmesi ciddi bir trafo, direk ve kablo maliyeti oluşturmaktadır. Bu maliyet yerine sadece ilk maliyeti olan güneş enerjisi sisteminin kurulması çok daha uygun olacaktır.

Bu sistemle ilgili Teklif istemek için Tıklayın Lütfen.

Şebeke Bağlantılı (On Grid) (Aküsüz)
Elektrik enerjisisin bulunduğu yerlerde kullanılan enerjinin bir kısmının veya gündüz kullanılan enerjinin bir kısmının güneş panelleri sağlayan sistemdir. Dünyada en popüler güneş paneli ile elektrik üretimi uygulaması binaların çatılarındaki ve cephelerindeki güneş panellerden elde edilen enerjinin elektrik şebekesine aktarılmasıdır. Bu uygulamada fotovoltaik elektrik üretim sistemi adeta bir mini elektrik santrali gibi çalışır.

Bu sistemle ilgili Teklif istemek için Tıklayın Lütfen.

Şebeke Bağlantılı (Multi Grid) (Akülü)
Elektrik enerjisisin bulunduğu ve sorunlu olduğu yerlerde kullanılan akülü ve şebeke destekli bir sistemdir. Gün içinde güneşten üretilen enerji gün içinde ihtiyacını karşılarken bir kısmı ile de aküyü şarj etmektedir, enerji ihtiyacının güneşten karşılanamama durumunda şebekeden bir kısmı karşılanan sistemdir. Şebeke kesilmesi durumunda akülerin devreye girerek enerji ihtiyacının bir süre karşılanması sağlanır. Maliyeti diğer sistemlere göre daha pahalıdır.

Bu sistemle ilgili Teklif istemek için Tıklayın Lütfen.

Güneş Enerjili Sulama Sistemleri (Tarımsal Sulama)
Elektrik enerjisisin bulunmadığı veya sorunlu olduğu bölgelerde tarımsal sulama sistemleri için elektrik enerjisisin güneşten sağlanmasını sağlayan bir sistemdir. Elektrik fiyatlarının yükselmesi bu sistemlere olan ilgiyi artırmaktadır.

Bu sistemle ilgili Teklif istemek için Tıklayın Lütfen.

Güneş Enerjili Aydınlatma Sistemleri
Aydınlatma ihtiyacının olduğu, Elektrik enerjisin bulunmadığı ve sorunlu olduğu bölgelerde kullanılan sistemlerdir.

Bu sistemle ilgili Teklif istemek için Tıklayın Lütfen.